Reklam

Reklam Nedir? 

Reklam, kurum ve kuruluşların hedef kitleleri olan tüketicilerine ulaşmak için kullandıkları en etkili araçların başında gelmektedir. Reklam, şirketlerin, kurum ve kuruluşların, organizasyonların vs.. imajlarını yansıtan bir aynadır. Aynı zamanda tüketicilerin hafızalarında her zaman daha güncel kalmalarını sağlayan bir olgudur.

Reklam Neden Gereklidir? 

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte tüketicilerin ihtiyaçları, buna bağlı olarak da talepleri her geçen gün biraz daha çeşitlilik kazanmaktadır. Samsun'lu şirketler, bir yandan bu talebi karşılamaya çalışırken diğer taraftan da pastadan daha büyük dilim koparabilmek için rakipleriyle mücadele etmek zorundadırlar. Böyle bir rekabet ortamında en etkili silah şüphesiz ki etkili, iyi bir şekilde organize edilmiş hızlı bir reklam kampanyasıdır. 

Hepsisamsunda.com'da reklam vermenin avantajları nelerdir? 

Reklamınız ,Samsun'un yükselen değeri ilk ve tek alışveriş ve ilan sitesi olan hepsisamsunda.com'da yayınlanarak Samsun'lu Müşterilerinize ürününüz tanıtılır.
Diğer reklam seçeneklerine (gazete,radyo tv,bilboard...vs) göre hem çok daha ucuzdur hem de çok daha etkilidir. Çünkü, hepsisamsunda.com'a giren her ziyaretci kuru kalabalık değil 'potansiyel müşteri' yani alıcıdır.
Reklamlarınız direkt olarak, zaman kaybetmeden Samsun ve ilçelerindeki hedef kitlenize ulaşır. Böylelikle hem araştırma maaliyetinden kurtulmuş olursunuz hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Kısaca nokta atışı yapmış olursunuz.

Reklam Alanı Boyut 1 Hafta 1 Ay
Ana Sayfa Slayt (Dönüşümlü) 670x300 px 99 TL+KDV 350 TL + KDV
Ana Sayfa Slayt (Dönüşümsüz) 670x300 px 299 TL+KDV 1000 TL +KDV
Ana Sayfa Vitrin İlanları Alt 900x120 px 69 TL+KDV 199 TL + KDV
Ana Sayfa Acil İlanlar Alt 900x120 px 69 TL+KDV 199 TL + KDV
Ana Sayfa Fiyatı Düşenler Alt 900x120 px 69 TL+KDV 199 TL+ KDV
Ana Sayfa Son Eklenen İlanlar Alt 900x120 px 69 TL+KDV 199 TL+KDV
Ana Sayfa Mağazalar Alt 900x120 px 69 TL+KDV 199 TL+KDV
 

Sizlere sunduğumuz reklam seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçin, Reklam yöneticimiz size dönüş yapacaktır.

 

Sitemize Reklam vermek için Buraya Tıklayıp Lütfen bizimle iletişime geçiniz,

veya reklam(at)hepsisamsunda.com adresine mail atınız